Zabudowa balkonu

System przesuwanych drzwi i okien do zabudowy balkonu ma szereg plusów, które docenią jego użytkownicy:

  • Zabudowa balkonu nie ogranicza dostępu światła, a konstrukcja aluminiowa jest stabilna, wytrzymała, łatwa do konserwacji i utrzymania w czystości.
  • Zabudowa chroni balkon, taras czy werandę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, owadami i ptakami, a mieszkania przed hałasem i utratą ciepła.
  • Zabudowa balkonu to również dodatkowa ochrona Państwa mienia, komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a także estetyczny i nowoczesny wygląd.
  • Zabudowa balkonu to dodatkowa powierzchnia użytkowa – pokój letni, palarnia, warsztat dla majsterkowicza; stwarza możliwość wykorzystania balkonu i loggii dla celów rekreacyjnych;

Zabudowy balkonów powstają na bazie systemu Alkon. System ten składa się z ośmiu profili aluminiowych pozwalających na stworzenie funkcjonalnej, bezpiecznej i co jest najważniejsze atestowanej konstrukcji. Wszystkie profile aluminiowe są tłoczone w firmie SAPA Aluminium, wykończone w procesie anodowania. Zabudowę balkonów wykonujemy w postaci lekkiej konstrukcji aluminiowej z przesuwnymi segmentami zachodzącymi za siebie ustawionymi na czterotorowej prowadnicy.

Do wypełnienia, jako nieliczni, stosujemy szybę 5 mm float osadzoną w specjalnie dobranej uszczelce PCV. Układ jezdny wykonany jest na łożyskach kulkowych zamkniętych. Każde połączenie konstrukcji zabudowy z budynkiem jest dodatkowo uszczelniane silikonem. Montaż przeprowadzamy w ciągu kilku godzin i nie powodujemy żadnych uszkodzeń w elewacji budynku. Naszym klientom udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie elementy konstrukcji.

System przeszkleń balkonów Alkon posiada Aprobatę Techniczną Instytutu techniki Budowlanej Nr AT-15-5617/2002

.

Odwiedź nas w Google+