Rolety Dzień Noc

Rolety Dzień Noc, inaczej nazywane Duo lub Zebra, są nowatorskim i bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. Rolety te charakteryzują się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski, naprzemiennie transparentne i zaciemniające o szerokości 60 mm. Materiał jest zamontowany w taki sposób, aby dwie jego warstwy można było przesuwać między sobą. Powoduje to, że pasy te efektownie nachodzą na siebie dając ciekawe efekty – od rozproszonego światła aż do całkowitego zaciemnienia wnętrza – bez konieczności podnoszenia lub opuszczania rolety. Rolety Dzień Noc można również całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia.

Roleta wolnowisząca

image-37

 

Roleta w kasecie i prowadnicami bocznymi

image-38

 

Roleta w półkasecie

image-39

 

Steruje się nimi płynnie przy pomocy sznurka kulkowego. Do obsługi rolet można też zastosować napęd elektryczny, spinając roletę w układ rolet sterowany zdalnie przy pomocy centrali radiowej.

Różnorodność kolorów tkanin w naszej ofercie pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniej kolorystyki do wystroju pokoju, sypialni jak i biura. W naszej ofercie jest do wyboru około 50 kolorów tkanin do rolet typu dzień noc. Wysoka jakość materiału pozwala na utrzymanie rolety przez długie lata w niezmienionym stanie.

Proste poziome pasy rolet Duo nadają całemu wnętrzu prostotę i linearność… Rolety stają się wręcz nieodłącznym elementem wyposażenia wnętrza. Rolety Dzień Noc świetnie wpasowują się we wnętrza urządzone minimalistycznie… mogą być również świetnym rozwiązaniem dla miłośników wnętrz w stylu klasycznym i z powodzeniem zastąpić tradycyjne zasłony i firany lub tworzyć wraz z nimi wspaniałe kompozycje.

Kasety dostępne są w kolorach:

  • biały
  • brąz
  • antracyt
  • anoda
  • oraz drewnopodobnych: orzech, wiśnia, mahoń, złoty dąb, jasny dąb, dąb bagienny

Warianty mocowania:

  • trwale – za pomocą wkrętów do listew przyszybowych

image-40

  • bezinwazyjnie – za pomocą uchwytów nakładanych na ramę okienną

image-41

Rolety Duo montowane są na oknach każdego typu – pasują zarówno do okien z PCV, jak i do aluminiowych i drewnianych

Odwiedź nas w Google+