Moskitiery

O zaletach moskitier można pisać wiele…ale najlepiej po prostu je mieć. Komary czy inne insekty to odwieczny wróg naszego wypoczynku. Spokojny sen bez uciążliwego bzyczenia, brak swędzących „ozdób” na rękach i nogach, to tylko niektóre zalety moskitier.

Moskitiera ramowa

Rodzaj siatki która może być zamontowana we wszystkich systemach stolarki okiennej, stanowiąc niezastąpioną ochronę przeciw owadom.

Najwięcej owadów dostaje się do mieszkań przez otwarte okna, zwłaszcza wieczorem, gdy zapalimy światło. Skuteczną barierą dla nieproszonych gości są instalowane w otworach okiennych i drzwiowych siatki – moskitiery. Są one wykonane z wyjątkowo mocnego i trwałego materiału – włókna szklanego. Jest ono odporne na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz i, co ważne, nie przyciąga brudu.

Aby siatki okienne dobrze pełniły swoje zadanie, ich rodzaj indywidualnie dostosowuje się do typu otworu, jego wymiarów i kształtu. Zastosowanie takich moskitier w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Specjalnie dobrany kolor siatki (szary lub czarny) nie ogranicza widoczności w świetle okna. Szeroka gama kolorystyczna, a także dostępność różnych typów profili, pozwala dobrać moskitierę do domów zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze.

Oferowane moskitiery montowane są bez ingerencji w ramę okna. Dzięki czemu nie tracą Państwo gwarancji na okna.

Szerokość minimalna – 500 m

Szerokość maksymalna – 1500 mm
Wysokość maksymalna – 2000 mm

Moskitiery są naprawdę tanim i łatwym sposobem na uszczelnienie mieszkanie przed odwiedzinami much, komarów czy innych owadów.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiery otwierane na zawiasach z zamknięciem magnetycznym gwarantują doskonałą ochronę przed komarami jak i innymi insektami, jednocześnie pozwalając na swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Moskitiera drzwiowa mocowana jest do futryny drzwi z jednej strony przy pomocy trzech zawiasów, z drugiej strony ma dwa zamki magnetyczne do utrzymywania jej w pozycji zamkniętej. Rama wykonana jest ze specjalnych, usztywnionych aluminiowych profili, z poprzeczką w środku lub bez, a wypełniona jest siatką z bardzo mocnego włókna w dwóch kolorach do wyboru, popielatym lub czarnym. Taka moskitiera jest wytrzymała, doskonale chroni przed owadami, a przy tym nie ogranicza widoczności w świetle drzwi.

Szerokość minimalna – 500 mm

Szerokość maksymalna – 1200 mm
Wysokość maksymalna – 2400 mm

Moskitiera rolowana

Moskitiery te stosuje się zarówno do drzwi, jaki i okien. Zbudowane są identycznie jak rolety materiałowe – z kasety z rurą nawojową., dwóch prowadnic, profilu dolnego i siatki moskitierowej – tworzą szczelny układ zatrzymujący insekty.

image-50

Velum-moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana okienna:

Szerokość minimalna – 400 mm
Szerokość maksymalna – 1600 mm
Wysokość maksymalna – 2500 mm

Moskitiera rolowana drzwiowa:
Szerokość minimalna – 500 mm
Szerokość maksymalna – 1300 mm
Wysokość maksymalna – 2200 mm

moskitiery Velum
image-51

Velum moskitiera


Odwiedź nas w Google+