ROLETY

Rolety materiałowe są jednym z najtańszych ale efektownych i wciąż popularnych osłon okiennych.

Nasza firma jest producentem różnorodnych rolet materiałowych różniących się między sobą wyglądem jak i ceną. Podstawowym kryterium wyboru jest miejsce montażu rolety. Gdy sypialnia jest słoneczna warto zainstalować rolety z materiałów gumowanych, w salonie dobrze prezentują się tkaniny transparentne. Dzięki roletom można dowolnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła, bez względu na porę roku i dnia. Ale tak naprawdę, najlepszym sposobem doboru rolety jest przyłożenie dziesiątek próbek tkanin do okna i Twoja ocena.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

To najbardziej uniwersalne zasłony okienne. Rolety pasują do każdego wnętrza, łącząc prostotę z funkcjonalnością. Świetnie wypadną w salonie, ochronią przed porannym słońcem w sypialni i urozmaicą pokój dziecięcy. To nie jedyna funkcja jaką mogą pełnić rolety wolnowiszące, gdyż świetnie sprawdzają się w roli przesłon wnęk, regałów czy ekranów projekcyjnych . W naszej ofercie każdy Klient odnajdzie dla siebie odpowiedni wzór i kolor.

Takie rolety są naprawdę tanie. Cena rolet wolnowiszących kształtuje się już od 35 zł za kompletną roletę!

 

 

ROLETY MATERIAŁOWE KASETKOWE

Są to osłony rolowane zawieszane bezpośrednio na skrzydle okiennym w bardzo estetycznej kasetce, która chroni zwiniętą tkaninę rolety przed zabrudzeniem, a prowadnice mają za zadanie chronić jej boki oraz przytrzymywać tkaninę przy szybie. Tkanina jest zrolowana na wałku ze sprężyną ukrytą w aluminiowej listwie w górnej części okna. Roleta porusza się po bocznych prowadnicach, które umożliwiają zatrzymanie jej w na dowolnej wysokości. W ten sposób możemy uzyskać pełne zaciemnienie okna oraz bezawaryjne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie. Dzięki kasetce w różnorodnych kolorach rolety wtapiają się w ramę okienną stanowiąc jej ogólną całość.

 

Kasetki rolet występują w kolorach:

  • Białym
  • Brązowym
  • Srebrnym
  • Antracytowym
  • Drewnopodobnym (okleiną drewnopodobną – dąb, złoty dąb, jasny dąb, mahoń, wiśnia, orzech)

Gdy wygląd rolety już Ci się znudzi… nic nie stoi na przeszkodzie aby wymienić tkaninę i tym samym zmienić wygląd Twoich okien.

Każda roleta produkowana jest na konkretny wymiar okna.

Montaż rolet przeprowadzamy sprawnie, niejedno już okno w życiu widzieliśmy….:-)

                                                                                                         ROLETY MIX

System MIX umożliwia zasłonięcie dowolnej części okna- zarówno kasetka jak i belka obsługująca roletę dadzą się ustawić w dowolnym położeniu. Roletę można zamontować w sposób tradycyjny- z kasetą u góry okna, jak i odwrotnie – kaseta mocowana jest na dole okna.

image-38

 

Odwiedź nas w Google+