ROLETY RZYMSKIE DO OKIEN DACHOWYCH (wszystkich producentów)

Zalety rolet rzymskich do okien dachowych:

  • Montaż do skrzydła okna dachowego lub do ściany.
  • Prowadzenie żyłkowe dla stabilizacji materiału.
  • Sterowanie łańcuszkiem lub silnikiem

RR_08

image-847

ROLETY DACHOWE VELUX i FAKRO

Rolet i plisy dachowe do okien Velux i Fakro zapewniają uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza.

Rolety wyposażone są w niezawodny mechanizm  pozwalający zatrzymać tkaninę na dowolnej wysokości. Osprzęt rolet dachowych jest w kolorze: srebrny anodowany, biały i beż.

Na tej stronie znajdziecie Państwo  produkty dedykowane dla okien dachowych Velux i Fakro jak i innych producentów.

  1. Roleta przyciemniające lub zaciemniające zapewnią odpoczynek i spokojny sen. Mogą być wykonane w wersji z prowadnicami i bez prowadnic. Rolety bez prowadnic obsługiwane są przy pomocy haczyków z możliwością zatrzymania na trzech poziomach.

image-848

2. Pliso-Roleta czyli dwa w jednym…zaciemnienie i kontrola światła

Płynna obsługa z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu. Roleta zaciemniająco-plisowana VELUX DFD to połączenie w jednym produkcie rolety zaciemniającej i plisowanej. Dwie funkcje: Zaciemnienie o dowolnej porze dnia oraz kontrola światła przez cały dzień. Materiał górnej rolety zaciemniającej jest dostępny w 24 kolorach rolet, a dolna plisa jest zawsze w kolorze białym.

image-849

3. Plisy do okien dachowych

Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja plisa pracowała zamontowana bezpośrednio przy krawędzi ramy okiennej twojego okna. Dedykowana prowadnica systemowa przesłoni wszelkie prześwity boczne i przytrzyma materiał plisy we właściwym położeniu.  Osprzęt występuje w wielu kolorach i okleinach drewnopodobnych.

image-850

4. Żaluzje aluminiowe  dachowe

Klasyczne i ponadczasowe żaluzje PAL VELUX gwarantują kontrolę światła i zapewniają prywatność w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (kuchnie, łazienki, pralnie). Obsługiwane za pomocą dolnej prowadnicy i bocznego suwaka. Dostępne są w 9 różnych kolorach.

image-851

Listwy żaluzji mają szerokość 35 mm i są wykonane z lakierowanego aluminium.