ROLETY DACHOWE VELUX i FAKRO

image-847

Rolet dachowe Velux i Fakro zapewniają uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza.

Rolety wyposażone są w niezawodny mechanizm  pozwalający zatrzymać tkaninę na dowolnej wysokości. Osprzęt rolet dachowych jest w kolorze: anoda, biały, jasna lub ciemna sosna.

Na tej stronie znajdziecie Państwo oryginalne produkty dedykowane dla okien dachowych Velux i Fakro

  1. Roleta przycemniające lub zaciemniające zapewnią odpoczynek i spokojny sen. Mogą być wykonane w wersji z prowadnicami i bez prowadnic. Rolety bez prowadnic obsługiwane są przy pomocy haczyków z możliwością zatrzymania na trzech poziomach.

 

image-848

2. Pliso-Roleta czyli dwa w jednym…zaciemnienie i kontrola światła

Płynna obsługa z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu. Roleta zaciemniająco-plisowana VELUX DFD to połączenie w jednym produkcie rolety zaciemniającej i plisowanej. Dwie funkcje: Zaciemnienie o dowolnej porze dnia oraz kontrola światła przez cały dzień. Materiał górnej rolety zaciemniającej jest dostępny w 24 kolorach rolet, a dolna plisa jest zawsze w kolorze białym.

image-849

 

Rolety rzymskie dachowe – tylko do okien Velux

Manualnie obsługiwane rolety rzymskie są niezwykle łatwe w użytkowaniu. Roleta porusza się w bocznych prowadnicach zapewniających płynne przesuwanie i bezstopniową regulację pozycji. Nie jest ona przymocowana ani do dolnej, ani do górnej części okna, dzięki czemu można swobodnie regulować jej pozycję zarówno względem górnej, jak i dolnej części skrzydła okiennego. Wystarczy skorzystać z uchwytu w dolnej lub górnej części rolety i podnieść lub obniżyć w zależności od potrzeb.

 

 

 

3. Żaluzje aluminiowe  dachowe

Klasyczne i ponadczasowe żaluzje PAL VELUX gwarantują kontrolę światła i zapewniają prywatność w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (kuchnie, łazienki, pralnie). Obsługiwane za pomocą dolnej prowadnicy i bocznego suwaka. Dostępne są w 9 różnych kolorach.

image-853

 

Listwy żaluzji mają szerokość 35 mm i są wykonane z lakierowanego aluminium.